Citynet Rzeszów - Internet, telewizja, telefon w Rzeszowie
  Aktualności   Nasza Firma   Internet . Telewizja . Telefon   Pomoc Techniczna   Moje Konto  
Citynet Rzeszów, aktualności - Internet, telewizja, telefon w Rzeszowie
Aktualności
Zwiększamy prędkość INTERNETU dla wszystkich
@
News 2017
Szkielet naszej sieci pracuje obecnie w oparciu o standard 10 Gigabit Ethernet.
Dzięki zastosowaniu technologi 10 Gigabit Ethernet możemy częściej zwiększać prędkości dla wszystkich osób korzystających z naszego Internetu.
W styczniu 2017 r. podnosimy prędkość INTERNETU we wszystkich dostępnych pakietach.
NOWE PRĘDKOŚCI MINI MIDI STANDARD
Korzystaj z
najlepszego

INTERNETU
  Zawsze podajemy prędkości minimalne tj. gwarantowane przez 99% czasu a nie maksymalne jak inni
Niskie czasy dostępu - NISKIE PINGI
Często podnosimy predkości - NIE PODNOSIMY CENY
Podłączenie do Internetu: brak opłaty
Umowa zawierana jest na czas nieokreślony (miesięczny termin wypowiedzenia)
Możliwość bezpłatnego zawieszenia/wznowienia umowy
Możliwość zewnętrznego IP
Nowy kanał Polsat Doku HD
15
Luty 2017
W lutym 2017 r. został uruchomiony nowy kanał POLSAT DOKU HD dla ludzi ciekawych świata - jego piękna, sekretów, problemów i tajemnic. Dla widzów zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami oraz dla fanów historii. Miłośników zwierząt, podróży, technologii oraz wszystkiego, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia.
Najbardziej gorące, aktualne problemy i konflikty współczesnego świata zobaczymy z najbliższej perspektywy. Dokument "Żołnierze Allaha" to efekt pracy dziennikarza, który z ukrytą kamerą przeniknął do francuskiej komórki ISIS przygotowującej atak terrorystyczny. W reportażu śledczym "Rosyjscy neo-naziści" dowiemy się jak działa jedna z najbardziej brutalnych, prawicowych grup ekstremistycznych świata.
Polsat Doku przedstawi nowe spojrzenie na historię w świetle najnowszej technologii badań i odkryć. Doskonała seria "Święta wojna" opowiadająca historię kilkusetletniego konfliktu islamu z chrześcijaństwem pokaże z szerszej perspektywy współczesny problem terroryzmu. "Zbrodnie wojenne aliantów" odkryją ciemną stronę wojsk amerykańskich, walczących o wolność okupowanych narodów. Natomiast w szokującym dokumencie "Doktorzy śmierci - Mengele i inni" poznamy przerażającą prawdę o niemieckich, japońskich oraz amerykańskich lekarzach przeprowadzających eksperymenty na ludziach.
Pasjonaci zachwycających miejsc, zjawisk i wspaniałych zwierząt zobaczą serię "Miasto niedźwiedzi polarnych" opowiadającą o kanadyjskim miasteczku Churchill, które każdej jesieni odwiedza ponad 1000 głodnych niedźwiedzi wędrujących do terenów łowieckich nad Zatoką Hudsona. "Mikropotwory" to program, w którym David Attenborough przy wykorzystaniu najnowocześniejszych kamer pokaże fascynujący świat owadów, skorpionów, pajęczaków. Znakomity cykl "Katastrofy, które wstrząsnęły światem" opowiada o największych trzęsieniach ziemi, tsunami, wybuchach wulkanów ostatniego stulecia.
W Polsat Doku każdego miesiąca czekają na widzów premiery najlepszych światowych produkcji dokumentalnych dla całej rodziny.
tvn 24 biznes i świat
Polsat Doku HD
Nowe kanały już w styczniu
01
Styczeń 2017
W styczniu 2017 r. zostaną uruchomione nowe kanały telewizyjne:
TVN 24 BIZNES I ŚWIAT HD (przejście z wersji SD) - kanał informacyjny przekazujący informacje biznesowe i ekonomiczne teraz w wersji HD.
HOME & GARDEN TV HD - kanał poświęcony urządzaniu domów, pięknych ogrodów, fascynujących historii, gruntownych remontów oraz porad znanych ekspertów
POLSAT SPORT FIGHT HD - kanał poświęcony w całości sportom walki do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki KSW, MMA Attack czy FEN.
POLSAT SPORT NEWS HD - sportowy kanał informacyjny w wersji HD.
SUPER POLSAT - w ramówce nowej stacji pojawią się programy i seriale dobrze znane z głównej anteny: "Taniec z Gwiazdami", "Tylko Muzyka", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Hell’s Kitchen", "Celebrity Splash", "Szpilki na Giewoncie", znane widzom hity filmowe (w styczniu m.in. "Predator" czy "Zakładnik") i seriale animowane. Transmitowane będą również wydarzenia sportowe (np. mecze siatkówki czy koszykówki) oraz zrealizowane przez Polsat koncerty.
tvn 24 biznes i świat tvn meteo polsat sport news tvn 24 biznes i świat
TVN 24
Biznes i Świat HD
Home & Garden TV HD Polsat Sport Fight HD Polsat Sport News HD Super Polsat

EPIX

Połączenie PLIX i EPIX
@
News  
Posiadamy światłowodowe połączenie z punktem PLIX, w ramach którego wymieniamy ruch z największymi sieciami w Polsce. Przez PLIXa przechodzi 40% całościowego ruchu operatorów korzystających z tego węzła.
Posiadamy także połączenie z EPIX-em - drugim niezależny węzłem wymiany ruchu internetowego. Tym samym zyskujemy szybszy dostęp do pozostałych zasobów Internetu polskiego i światowego. Połączenie z EPIX-em dodatkowo zwiększyło bezpieczeństwo, szybkość i stabilność naszych łączy. Jest to kolejny krok w kierunku uniezależnienie się od awarii także o charakterze globalnym.
Nasi Abonenci odczuwają powyższe zmiany poprzez:
- szybszy dostęp do zasobów Internetu polskiego i światowego - jeszcze niższe pingi :)
- bezawaryjność łącz - obecnie 99,98 % (od 1 listopad 2015 r.) :)
- zwiększanie prędkości Internetu - obecnie 1-2 razy w ciągu roku :)
Citynet Marcin Sobala - Piotr Misiuda
35-328 Rzeszów, ul. ks.J.Popiełuszki 22/7
www:citynet.rzeszow.pl
e-mail:info@citynet.rzeszow.pl
Aktualności | Nasza Firma | Internet . Telewizja . Telefon | Pomoc Techniczna | Moje Konto
Copyright © 2014 All Rights Reserved
Google+
hostingcitynet.rzeszow.pl